BD Ponava

Pohodlný bytový dům nedaleko centra Brna

Cílem projektu BD Ponava je přeměnit chátrající a nevyužívaný prostor starých garáží na moderní a pohodlný bytový dům, který bude plně odpovídat potřebám a požadavkům obyvatel. Nový bytový dům bude sloužit jako domov pro všechny, kteří si přejí žít ve městě s veškerou dostupnou infrastrukturou a službami.

Inovativní design 
pro maximální pohodlí

Navržený bytový dům je tvaru obdélníka, který vyplňuje prostor proluky, která vznikla odstraněním starých garáží. Objekt je tvořen 1 podzemním a 6 nadzemími podlažími.

Podzemní podlaží a první nadzemní podlaží zabírají celou plochu pozemků, zbylá nadzemní podlaží jsou z dvorní části odskočena oproti 1.PP a 1.NP, z důvodu co největšího proslunění vnitrobloku sousedního pavlačového domu.

Praktická lokalita
s vybaveností na dosah

Hlavní vstup do objektu a vjezd do garáží je orientován z ulice Poděbradova. V 1.PP a 1.NP jsou umístěny parkovací stání, zázemí objektu a sklepní kóje pro jednotlivé byty.

Prostor 1.PP je zpřístupněn pro vozidla pomocí auto výtahu. Dále je v 1.NP z ulice umístěn komerční prostor a samostatný vstup sloužící pro obsluhu kanálu horkovodu.

Moderní byty 
s výhledem a terasami

Ve 2.NP – 6.NP je 42 bytových jednotek s balkony, popř. terasami.

Celou stavbou prostupuje tříramenné schodiště spolu s výtahem. Tento prostor plynule navazuje na chodbu, která zpřístupňuje jednotlivé byty.

Standardy

Klientské změny jsou možné do 31.10.2023

Klademe důraz na vysokou kvalitu života.

Previous
Next

Přijďte a objevte nový domov, kde budete mít vše, 
co potřebujete, doslova na dosah ruky.