perfektní místo

Výhodná poloha
v srdci Brna

Projekt BD Ponava vám přináší moderní bydlení na atraktivní adrese na pomezí ulic Poděbradova a Staňkova. Tato ideální lokalita v blízkosti centra města vám nabídne vše, co potřebujete.

S vynikající dopravní dostupností zajištěnou tramvajovými a autobusovými linkami 1, 6, 68, N90 a N91 na sousedící Štefánikově třídě budete snadno spojeni s centrem i okolními čtvrtěmi, jako jsou Královo Pole, Medlánky a Řečkovice.

Projekt BD Ponava navíc svým obyvatelům nabízí blízkost několika prestižních vysokých škol, mezi něž patří Právnická fakulta, FAST VUT, Veterinární univerzita a Fakulta informatiky.

Příroda a relaxace

Vzdálenost několika set metrů od Projektu BD Ponava se nachází oblíbený Park Lužánky, který přináší klid a zelenou oázu uprostřed města.

Tento krásný park je ideálním místem pro relaxaci, procházky nebo sportovní aktivity. S možností takového příjemného prostředí kousek od vašeho domova budete mít výjimečnou příležitost užívat si spojení s přírodou bez nutnosti dalekých cest.

Výhody pro rodiny
a sportoviště

Pro milovníky aktivního života nabízí Projekt BD Ponava širokou škálu sportovišť ve svém okolí.

Blízkost sportovních zařízení oceníte pro trénink, sportování s přáteli nebo relaxaci na čerstvém vzduchu.

Pro rodiny s dětmi představuje lokalita výhodu blízkých škol a školek, což usnadňuje organizaci každodenního života a poskytuje pohodlí pro vaše nejmenší.

Rychlé spojení 
do centra

Projekt BD Ponava je nejen blízko Parku Lužánky, ale i jen necelý kilometr od centra města.

Díky vynikajícímu spojení budete mít snadný a rychlý přístup ke všem klíčovým místům ve městě. Takže ať už toužíte po prozkoumání historických památek, nakupování, nebo trávení večerů v oblíbených restauracích a kavárnách, všechno je doslova za rohem.

Přijďte a objevte nový domov, kde budete mít vše, 
co potřebujete, doslova na dosah ruky.